Villa Marigot - Domaine De La Maison Blanche
| Wi-Fi | Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες | Κλιματισμός |
| Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Villa Marigot - Domaine De La Maison Blanche Terre-De-Haut έχει εκλεκτή τοποθεσία 9 λεπτά με τα πόδια από τα Les Saintes, και προσκαλεί τους επισκέπτες να περάσουν το χρόνο τους στη βεράντα.
Το κατάλυμα απέχει 0,9 χλμ. από το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Τερ-ντε-O και 850 μέτρα από σημεία πολιτιστικού ενδιαφέροντος, όπως το Φρούριο Ναπολέων. Αυτή η βίλα απέχει 7 λεπτά με τα πόδια από φυσικά αξιοθέατα, όπως Ilet a Cabrit.
Η Villa Marigot - Domaine De La Maison Blanche βλέπει στον κήπο.
Οι επισκέπτες του καταλύματος μπορούν να μαγειρέψουν τα γεύματα τους στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα. Μια από τις επιλογές για φαγητό είναι La Saladerie που σερβίρει πιάτα ευρωπαϊκής κουζίνας και βρίσκεται σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια. Οι επισκέπτες επίσης θα βρουν Mairie, που βρίσκεται 750 μέτρα από αυτή τη βίλα.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Σταθμός φόρτισης ηλεκτρικών οχημάτων
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Ταράτσα
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
- Βρεφικές κούνιες
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στις εγκαταστάσεις της η Villa Marigot - Domaine De La Maison Blanche;
Οι πελάτες της η Villa Marigot - Domaine De La Maison Blanche μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτική στάθμευση. - ❓
Πόσο μακριά είναι το Πληροφορίες σχετικά με το Τερ-ντε-O από η Villa Marigot - Domaine De La Maison Blanche;
Η Villa Marigot - Domaine De La Maison Blanche απέχει 0,9 χλμ. από το Πληροφορίες σχετικά με το Τερ-ντε-O.